Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Attachment
uk: Долучення

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Color
uk: Колір

en: Repeat
uk: Повторення

en: Position
uk: Позиція

en: Tokens
uk: Замінники

en: Selector
uk: Вибір

en: Important
uk: Важливе

en: Horizontal position
uk: Горизонтальна позиція

en: Vertical position
uk: Вертикальна позиція

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
