Imagefield CSS (all releases) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Color
vi: Màu sắc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Important
vi: Quan trọng

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
