Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Attachment
de: Anhang

en: Original image
de: Originalbild

en: Color
de: Farbe

en: Repeat
de: Wiederholung

en: Selector
de: Selektor

en: Important
de: Wichtig

en: CSS selector
de: CSS-Selektor

en: Horizontal position
de: Horizontale Position

en: Vertical position
de: Vertikale Position

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: CSS Declaration
de: CSS-Deklaration
