Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Attachment
et: Manus

en: Original image
et: Algne pilt

en: Color
et: Värv

en: Position
et: Asukoht

en: Tokens
et: Märgised

en: Important
et: Oluline

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
