Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Attachment
fa: پیوست

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
