Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Color
gu: રંગ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
