Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Position
he: מיקום

en: Selector
he: סלקטור

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
