Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Attachment
id: Lampiran

en: Original image
id: Gambar asli

en: Color
id: Warna

en: Repeat
id: Diulangi

en: Position
id: Posisi

en: Tokens
id: Token

en: Selector
id: Pemilih

en: CSS selector
id: Pemilih CSS

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
