Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning
