Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Color
kk: Түс
