Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Position
nl: Positie

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
