Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Attachment
ro: Anexă

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Color
ro: Culoare

en: Repeat
ro: Repetare

en: Position
ro: Poziţie

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
