Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Color
vi: Màu sắc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Position
vi: Vị trí

en: Important
vi: Quan trọng

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
