Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Attachment
bs: Prilog

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Color
bs: Boja
