Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Yes
es: Sí

en: Attachment
es: Adjunto

en: Custom
es: Personalizado

en: Original image
es: Imagen original

en: Repeat
es: Repetir

en: Position
es: Posición

en: Tokens
es: Comodines

en: Important
es: Importante

en: CSS selector
es: Selector CSS

en: Horizontal position
es: Posición horizontal

en: Vertical position
es: Posición vertical

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
