Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
