Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Attachment
fi: Liite

en: Custom
fi: Oma

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Position
fi: Sijoitus

en: Tokens
fi: Merkit

en: Selector
fi: Valitsin

en: Important
fi: Tärkeää

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
