Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Attachment
hr: Prilog

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
