Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Color
hu: Szín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Important
hu: Fontos

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: CSS Declaration
hu: CSS deklaráció

en: !important declaration
hu: !important deklaráció
