Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Attachment
ja: 添付

en: Custom
ja: カスタム

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Color
ja: 色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Position
ja: ポジション

en: Tokens
ja: トークン

en: Selector
ja: セレクター

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
