Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Color
jv: Kelir

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
