Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ
