Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
