Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
