Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Attachment
sl: Priponka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj
