Imagefield CSS (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం
