Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Attachment
az: Qoşma

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Color
az: Rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Selector
az: Seçici
