Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Color
bg: Цвят
