Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Color
bn: রং
