Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Yes
ca: Sí

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Position
ca: Posició

en: Tokens
ca: Comodins

en: Skin
ca: Aparença

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
