Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Attachment
gl: Anexo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Position
gl: Posición

en: Tokens
gl: Comodines

en: Skin
gl: Tema

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
