Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Selector
lv: Selektors

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
