Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान
