Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Color
my: အရောင်
