Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Color
ne: रंग
