Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter
