Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Custom
pl: Własne

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Color
pl: Kolor

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Position
pl: Pozycja

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Selector
pl: Selektor

en: Skin
pl: Skórka

en: Important
pl: Ważne

en: CSS selector
pl: Selektor CSS

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
