Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Attachment
ru: Вложение

en: Custom
ru: Собственная

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Color
ru: Цвет

en: Repeat
ru: Повтор

en: Position
ru: Позиция

en: Tokens
ru: Токены

en: Selector
ru: Селектор

en: Skin
ru: Обложка

en: Important
ru: Важно

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
