Imagefield CSS (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
