Imagefield CSS (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Color
hy: Գույն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
