Imagefield CSS (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்
