ImageField EPS (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Alternate text
bo: བརྗེ་ལེན་ཡིག་གེ

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bo: ཡིག་གེ་འདི་འཆར་ངོས་ཀློག་བྱེད་དང་། འཚོལ་བྱེད། པར་རིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་བེད་སྤྱོད་དགོས།

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་པར་རིས་ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས་ཤིག་ཧྲིལ་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་པར་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: Enable <em>Alt</em> field
bo: <em>བརྗེ་ལེན་</em>་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
bo: བརྗེ་ལེན་གྱི་ཕན་ནུས་ནི་འཚོལ་བྱེད་མ་ལག་དང་། འཆར་ངོས་ཀློག་བྱེད། ད་དུང་པར་རིས་དེ་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Enable <em>Title</em> field
bo: <em>ཁ་བྱང་</em>གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
bo: ཁ་བྱང་གི་ཕན་ནུས་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
