ImageField EPS (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Fields
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
cs: Toto pole ukládá ID obrázku jako číslo.

en: Enable <em>Alt</em> field
cs: Zapnout pole <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
cs: Atribut alt se může použít pro vyhledávače, pro čtečky obrazovky a v případech, kdy obrázek nelze načíst.

en: Enable <em>Title</em> field
cs: Zapnout pole <em>Název</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek.

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
