ImageField EPS (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Fields
eo: Kampoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
