ImageField EPS (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Fields
gl: Campos

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo da imaxe como un valor de número enteiro.

en: Enable <em>Alt</em> field
gl: Activar campo <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
gl: O atributo <em>alt</em> pode ser usado polos motores de búsca, os lectores de pantalla e cando non se logra cargar a imaxe.

en: Enable <em>Title</em> field
gl: Activar campo <em>Título</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
