ImageField EPS (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Fields
hr: Polja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Alternate text
hr: Zamjenski tekst

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hr: Ovo polje sprema ID slike kao cijeli broj.

en: Enable <em>Alt</em> field
hr: Omogući <em>Alt</em> polje

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
hr: Atribut alt može biti korišten u pretraživačima, čitačima ekrana ili kada slika ne može biti prikazana.

en: Enable <em>Title</em> field
hr: Omogući <em>Naziv</em> polje

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
