ImageField EPS (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Fields
jv: Field

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
jv: Field iki nyimpen ID berkas gambar dadi biji angka integer.

en: Enable <em>Alt</em> field
jv: Uripna field <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
jv: Atribut alt mungkin digunakna nang search engine, pawaca layar, lan nalika gambar ora bisa diemot.

en: Enable <em>Title</em> field
jv: Uripna field <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
