ImageField EPS (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
