ImageField EPS (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Alternate text
nl: Tekstalternatief

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
nl: Het attribuut "alt" kan gebruikt worden door zoekmachines, schermlezers en als de afbeelding niet geladen kan worden.

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
