ImageField EPS (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Fields
pl: Pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Alternate text
pl: Tekst alternatywny

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku obrazka jako liczbę całkowitą.

en: Enable <em>Alt</em> field
pl: Pole ALT dostępne

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
pl: Atrybut ALT może być używany przez wyszukiwarki, czytniki ekranowe, oraz w sytuacji kiedy obrazek nie może być załadowany.

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
